Ceník

Pokud jste v ceníku nenašli to, co konkrétně hledáte, neváhejte mě kontaktovat. Nafotím Vám produkty, propagační snímky pro Váš podnik, ples, koncert či jinou společenskou akci.

Ceník platný pro rok 2021.

Svatební den

12 000 Kč
Možnost předsvatebního focení za 1000 Kč
předsvatební schůzka
focení celého dne od ranních příprav po večerní zábavu
osobní online galerie
osobní krabička s flash diskem
tištěné fotografie
Doprava po celé ČR zdarma

Lifestyle základ

1000Kč
půl hodina až hodina focení
7 upravených fotografií
osobní online galerie
3 tištěné fotografie 10x15

Lifestyle clasic

1600Kč
hodina až dvě focení
15 upravených fotografií
osobní online galerie
7 tištěných fotografií 10x15

"Měli jsme obrovské štěstí, že jsme si na náš velký den vybrali Lenču s Honzou. Je až neuvěřitelné, jak dokážou zachytit všechnu tu lásku, radost a skvělou atmosféru.❤️ Nepotřebovali jsme ani kameramana, protože všechno důležité máme zachycené na fotkách. Velkou výhodou je, že jsou na to dva. 🙃 A i přesto, že nejsem vůbec fotogenická, tak fotky jsou prostě BOŽÍ a mohla bych se na ně koukat klidně celý den. 😂😊 Taky bylo super, že jsme měli fotky do 14 dnů. 🙏Takže ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme vám ať se vám stále více a více daří a ať vás to neustále tak baví a naplňuje. Jste ÚŽASNÍ. ❤️❤️❤️ A+B"

Svatební den A+B

"Nikdy bych nevěřila, že se na fotkách dá zachytit tolik lásky, pochopení, úcty, dojetí... Náš svatební den šíleně rychle utekl a jen díky Lence a Honzovi máme na celý život památku v podobě úžasných fotek. Jste oba dva báječní lidé, plní elánu a energie a do své práce dáváte všechno!!!! Jsme nesmírně rádi, že jste v náš den tam s námi byli a zachytili ty dokonalé okamžiky naší svatby. Ještě jednou MOC za vše děkujeme! Ať se vám daří! "

Svatební den L+Č

"Moc a moc Leničce a Honzovi děkujeme, že zachytili náš velký den, fotky jsou úžasné a přišli v naprosto dokonalé krabičce ♥️ nejenom, že jsou fotky skvělé, ale jeli za námi přes celou republiku, trávili s námi celý den a byli skvělými společníky 😊 děkujeme 😊"

Svatební den V+O

Důležité odkazy

Obchodní podmínky